O nas

Szanowni Państwo,

jesteśmy zespołem ludzi, dla których informatyka jest przede wszystkim pasją. W branży IT działamy od 15 lat. W związku z tym stawiamy na jakość, uczciwość, zaangażowanie oraz innowacyjność.

W minionych latach, jak i teraz, bierzemy czynny udział w wielu projektach, zarówno informatycznych jak i biznesowych. Na bieżąco śledzimy oraz poznajemy najnowsze rozwiązania, gdyż ciągły rozwój i każde nowe wdrożenie dostarcza nam kolejnej satysfakcji.

Naszą uwagę kierujemy w stronę sektora oprogramowania FOSS (Free and Open Source Software), a w szczególności środowiska systemu operacyjnego Linux. Rozwiązania z nim związane od  wielu lat staramy się rozwijać, a także dostosowywać do nowych rynkowych trendów.

Naszą misją jest dostarczanie tanich i profesjonalnych rozwiązań informatycznych, tak aby każda firma mogła w pełni rozwijać swój biznes przy jednoczesnej kontroli kosztów.

Naszą działalnością pragniemy udowodnić, że każdego stać na korzystanie z najnowszych technologii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.